KARCZMA
„DOLINY PSTRĄGA”


Karczma „Doliny Pstrąga”

KARCZMA


Dolina Pstrąga w Machowej – położona w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrodniczego „Słotwina” – to kompleks, obejmujący hotel, karczmę i rancho. Obszerny teren rekreacyjny, doskonała kuchnia oraz zaplecze hotelowe sprawiają, że i mieszkańcy regionu, i turyści znajdują tu moc atrakcji.

W menu karczmy królują dania rybne, a specjalnością jest pstrąg, pochodzący z czystych wód bieszczadzkich potoków. Przygotowany według wyjątkowych przepisów, cieszy podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

W ofercie są również oryginalne potrawy z dziczyzny oraz dania kuchni staropolskiej. Wędliny i mięso pochodzą z ekologicznych terenów Podkarpacia. Dostarcza je znana z kultywowania tradycyjnych receptur firma Taurus.

Karczma jest celem wypraw kulinarnych, miejscem rodzinnych spotkań, biznesowych konferencji i przyjęć okolicznościowych, w szczególności wesel.

Dolina Pstrąga jest miejscem przyjaznym dla najmłodszych. Z myślą o nich przygotowano tu cały kompleks, umożliwiający spędzanie czasu na świeżym powietrzu – są huśtawki i zjeżdżalnie, mini-ściana wspinaczkowa i wiele innych rozrywek. Można pograć w piłkę i kometkę, pobiegać i zaprzyjaźnić się z sympatycznymi kucykami – mieszkańcami rancha.
W letnie weekendy animatorzy zapraszają dzieci do wspólnej zabawy, której wyjątkowym elementem jest piana-party.

Do dyspozycji jest także małe jezioro, nad którym można się schłodzić lub skorzystać z przylegającej do niego piaszczystej plaży, wyposażonej w leżaki. Na terenie całego kompleksu ustawiono kurtyny wodne. To idealne miejsce odpoczynku w upalne dni.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS


NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami i wydarzeniami!

KONTAKT

Karczma & Hotel "DOLINA PSTRĄGA"
Machowa 7a
t: 14 627 00 28, 14 627 00 29
e-mail: karczma@dolinapstraga.pl

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności